Urząd Miejski w Gniewkowie

Wybory do Sejmu i Senatu w 2015 roku zobacz archiwum »

Składy obwodowych komisji wyborczych powołanych do przeprowadzenia wyborów do Sejmu RP i Senatu RP

 

 

OBWODOWA  KOMISJA WYBORCZA  Nr  1

 z siedzibą w Samorządowym Przedszkolu 
w Gniewkowie ul.St.Moniuszki 2

 

 

Lp.

Imię (imiona)

Nazwisko

Miejsce zamieszkania

Podmiot, który dokonał zgłoszenia

Funkcja w Komisji

1

Szymon Grzegorz

Chmielewski

Gniewkowo

 

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

 

Przewodniczący Komisji

2

Agnieszka Jadwiga

Kwaśnik

Gniewkowo

 

Komitet Wyborczy Wyborców KWW „Kukiz’ 15”


Z-ca Przewodniczącego Komisji

3

Adam

Florczak

Gniewkowo

 

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska

 

Członek Komisji

4

Kamila

Dziennik

Gniewkowo

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni


Członek Komisji

 

5


Monika


Zdrojewska


Gniewkowo

 

Burmistrz Gniewkowa- art.182 § 8 KW

 

Członek Komisji

 

6

Magdalena

Kłosowska

Gniewkowo

 

Burmistrz Gniewkowa-art.182 § 2a KW

 

Członek Komisji

 

7

Bogumiła

Kwiatkowska

Gniewkowo

 

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

 

Członek Komisji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBWODOWA  KOMISJA WYBORCZA Nr  2

z siedzibą w Urzędzie Stanu Cywilnego w Gniewkowie ul.Dworcowa 17

 

Lp.

Imię (imiona)

Nazwisko

Miejsce zamieszkania

Podmiot, który dokonał zgłoszenia

Funkcja w Komisji

1

Danuta

Kowalska

 

Gniewkowo

 

 

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska

 

Przewodniczący Komisji

2

Aleksandra Maria

Krężelewska

 

Gniewkowo

 

 

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe


Z-ca Przewodniczącego Komisji

3

Milena

Graczyk

 

Gniewkowo

 

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

 

Członek Komisji

4

Sylwia

Smolik

 

Gniewkowo

 

 Komitet Wyborczy Wyborców KWW „Kukiz’ 15”


Członek Komisji

 

5

 

Izabela

 

Grembowicz

 

Gniewkowo

 

Burmistrz Gniewkowa- art.182 § 8 KW

 

Członek Komisji

 

6

Magdalena

Tyburek

 

Wierzchosławice

 

 

Burmistrz Gniewkowa-art.182 § 2a KW

 

Członek Komisji

 

7

Henryk Jarosław

Dąbrowski

 

Gniewkowo

 

 

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

 

Członek Komisji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBWODOWA  KOMISJA WYBORCZA Nr  3

z siedzibą w Gimnazjum Nr 1 w Gniewkowie ul.Dworcowa 11

 

 

Lp.

Imię (imiona)

Nazwisko

Miejsce zamieszkania

Podmiot, który dokonał zgłoszenia

Funkcja w Komisji

1

Janina Kazimiera

Makowiecka

Gniewkowo

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

 

Przewodnicząca Komisji

2

Dawid Artur

Grzelak

Godzięba

 

Komitet Wyborczy Wyborców KWW „Kukiz’ 15”


Z-ca Przewodniczącej Komisji

3

Wioletta Małgorzata

Kucharska

Gniewkowo

 

Burmistrz Gniewkowa-art.182 § 2a KW

 

Członek Komisji

4

Gabriela Maria

Wachowiak

Gniewkowo

 

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość


Członek Komisji

5

Alina Maria

Wajer

Gniewkowo

 

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska

 

Członek Komisji

6

Irena

Bardzińska-Prill

Gniewkowo

 

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

 

Członek Komisji


7


Kinga Dominika


Kostrzewa- Deskiewicz


Gniewkowo

 

Burmistrz Gniewkowa- art.182 § 8 KW

 

Członek Komisji

 

 

 

 

 

 

 

 

OBWODOWA  KOMISJA WYBORCZA Nr  4

z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 1 w Gniewkowie ul.Toruńska 40

 

Lp.

Imię (imiona)

Nazwisko

Miejsce zamieszkania

Podmiot, który dokonał zgłoszenia

Funkcja w Komisji

1

Bogdan Kazimierz

Białka

Gniewkowo

 

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska

 

Przewodniczący Komisji

2

Stefan

Moruń

Gniewkowo

 

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe


Z-ca Przewodniczącego Komisji

3

Małgorzata Ewa

Olszewska

Gniewkowo

 

Burmistrz Gniewkowa-art.182 § 2a KW

 

Członek Komisji

4

Mirela

Hołowacz

Gniewkowo

 

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość


Członek Komisji

5

Barbara Maria

Grembowicz

Gniewkowo

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

 

Członek Komisji

6

Filip Łukasz

Sąsała

Gniewkowo

 

Komitet Wyborczy Wyborców KWW „Kukiz’ 15”

 

Członek Komisji

 

7

 

Karolina

 

Romanowicz

 

Gniewkowo

 

Burmistrz Gniewkowa- art.182 § 8 KW

 

Członek Komisji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBWODOWA  KOMISJA WYBORCZA Nr  5

z siedzibą w Łącznicy Kulturalnej w Gniewkowie ul.Dworcowa 5

 

 

Lp.

Imię (imiona)

Nazwisko

Miejsce zamieszkania

Podmiot, który dokonał zgłoszenia

Funkcja w Komisji

1

Paulina

Bębenek

Gniewkowo

 

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

 

Przewodnicząca Komisji

2

Ewa Cecylia

Jastrzębska

Gniewkowo

 

Burmistrz Gniewkowa-art.182 § 2a KW


Z-ca Przewodniczącej Komisji

2

Karol Michał

Jankowski

Gniewkowo

 

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

 

Członek Komisji

3

Jadwiga

Florczak

Gniewkowo

 

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska


Członek Komisji

4

Rafał

Tyburek

Gniewkowo

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

 

Członek Komisji

6

Marta

Pułaczewska

Gniewkowo

 

Komitet Wyborczy Wyborców KWW „Kukiz’ 15”

 

Członek Komisji

 

7


Lidia


Lewandowska


Gniewkowo

 

Burmistrz Gniewkowa-  art.182 § 8 KW

 

Członek Komisji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBWODOWA  KOMISJA WYBORCZA Nr  6

z siedzibą w Szkole Zawodowej w Gniewkowie ul.Powstańców Wlkp 5

 

Lp.

Imię (imiona)

Nazwisko

Miejsce zamieszkania

Podmiot, który dokonał zgłoszenia

Funkcja w Komisji

1

Anna Maria

Nawrocka

Gniewkowo

 

Burmistrz Gniewkowa-art.182 § 2a KW

 

Przewodnicząca Komisji

2

Daina Kinga

Łuczak

Gniewkowo

 

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska


Z-ca Przewodniczącej Komisji

3

Marzena

Kopiszka

Murzynko

 

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

 

Członek Komisji

4

Jan

Woźniak

Gniewkowo

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni


Członek Komisji

5

Małgorzata

Marciniak

Gniewkowo

 

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

 

Członek Komisji

6

Radosław

Kociński

Gniewkowo

 

Komitet Wyborczy Wyborców KWW „Kukiz’ 15”

 

Członek Komisji

 

7


Magdalena


Kaźmierczak


Gniewkowo

 

Burmistrz Gniewkowa-  art.182 § 8 KW

 

Członek Komisji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBWODOWA  KOMISJA WYBORCZA Nr  7

z siedzibą w Muzeum Regionalnym w Gniewkowie ul.Podgórna 2

 

Lp.

Imię (imiona)

Nazwisko

Miejsce zamieszkania

Podmiot, który dokonał zgłoszenia

Funkcja w Komisji

1

Paweł

Pułaczewski

Gniewkowo

 

Komitet Wyborczy Wyborców KWW „Kukiz’ 15”

 

Przewodniczący Komisji

2

Izabela Teresa

Lewandowska

Gniewkowo

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni


Z-ca Przewodniczącego Komisji

3

Marcin Jan

Podkowiński

Gniewkowo

 

Burmistrz Gniewkowa-  art.182 § 2a KW

 

Członek Komisji

4

Stefan

Królak

Gniewkowo

 

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość


Członek Komisji

5

Iwona Maria

Derkowska

Gniewkowo

 

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska

 

Członek Komisji

6

Bożena Barbara

Deć

Gniewkowo

 

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

 

Członek Komisji


7


Anna Irena


Szałkowska


Gniewkowo

 

Burmistrz Gniewkowa-  art.182 § 8 KW

 

Członek Komisji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBWODOWA  KOMISJA WYBORCZA Nr  8

z siedzibą w Szkole Podstawowej w Wierzchosławicach 19

Lp.

Imię (imiona)

Nazwisko

Miejsce zamieszkania

Podmiot, który dokonał zgłoszenia

Funkcja w Komisji

1

Łukasz Karol

Bańczyk

Wielowieś

 

Komitet Wyborczy Wyborców KWW „Kukiz’ 15”

 

Przewodniczący Komisji

2

Ewa

Pietruczuk

Wierzchosławice

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni


Z-ca Przewodniczącego Komisji

3

Beata

Czekalska

Wierzchosławice

 

Burmistrz Gniewkowa-  art.182 § 2a KW

 

Członek Komisji

4

Mirosław

Rogalski

Gniewkowo

 

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość


Członek Komisji

5

Joanna

Sikorska

Wierzchosławice

 

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska

 

Członek Komisji

6

Anna

Kraska

Wierzchosławice

 

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

 

Członek Komisji


7


Anna Maria


Kazimierczak


Wierzchosławice

 

Komitet Wyborczy KORWiN

 

Członek Komisji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBWODOWA  KOMISJA WYBORCZA Nr  9

z siedzibą w Szkole Podstawowej w  Szadłowicach 36

 

Lp.

Imię (imiona)

Nazwisko

Miejsce zamieszkania

Podmiot, który dokonał zgłoszenia

Funkcja w Komisji

1

Jolanta

Nocna

Szadłowice

 

Burmistrz Gniewkowa-  art.182 § 2a KW

 

Przewodnicząca Komisji

2

Marcin

Rutkowski

Szadłowice

 

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe


Z-ca Przewodniczącej Komisji

3

Dawid Piotr

Zdrojewski

Więcławice

 

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

 

Członek Komisji

4

Jarosław Zbigniew

Łuczak

Gniewkowo

 

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska


Członek Komisji

5

Krzysztof Bolesław

Tomasik

Gniewkowo

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

 

Członek Komisji

6


Małgorzata Dorota

Wiedeholz

Gniewkowo

 

Komitet Wyborczy Wyborców KWW „Kukiz’ 15”

 

Członek Komisji

 

7


Zbigniew Paweł


Wołoszko


Wierzchosławice

 

Burmistrz Gniewkowa-  art.182 § 8 KW

 

 

Członek Komisji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBWODOWA  KOMISJA WYBORCZA Nr  10
z siedzibą w Niepublicznej Szkole Podstawowej w  Gąskach 19

 

Lp.

Imię (imiona)

Nazwisko

Miejsce zamieszkania

Podmiot, który dokonał zgłoszenia

Funkcja w Komisji

1

 

Mirosław Piotr

 

Bańczyk

Wielowieś

 

Komitet Wyborczy Wyborców KWW „Kukiz’ 15”

 

Przewodniczący Komisji

2

Łukasz

Ćwikła

Gniewkowo

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

 

Z-ca Przewodniczącego Komisji

3

Arleta

Tomczak

Wierzbiczany

 

Burmistrz Gniewkowa-  art.182 § 2a KW

 

Członek Komisji

4

Mateusz Marek

Wesołowski

Gniewkowo

 

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość


Członek Komisji

5

Anna Dorota

Tomczak

Gniewkowo

 

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska

 

Członek Komisji

6

Kazimiera Maria

Konieczka

Gniewkowo

 

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

 

Członek Komisji


7


Anna


Zybała-Pietrzykowska


Wierzbiczany

 

Burmistrz Gniewkowa-  art.182 § 8 KW

 

Członek Komisji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBWODOWA  KOMISJA WYBORCZA Nr  11

z siedzibą w świetlicy wiejskiej w  Ostrowie 24a

 

Lp.

Imię (imiona)

Nazwisko

Miejsce zamieszkania

Podmiot, który dokonał zgłoszenia

Funkcja w Komisji

1

Jan

Piasecki

Wielowieś

 

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

 

Przewodniczący Komisji

2

Anna

Ciechorska

Wierzchosławice

 

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska

 

Z-ca Przewodniczącego Komisji

3

Aleksandra

Jarczyńska

Gniewkowo

 

Burmistrz Gniewkowa-  art.182 § 2a KW

 

Członek Komisji

4

Irena

Bała

Gniewkowo

 

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość


Członek Komisji

5

Grażyna Maria

Filipczak

Gniewkowo

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

 

Członek Komisji

6

Zofia

Bańczyk

Wielowieś

 

Komitet Wyborczy Wyborców KWW „Kukiz’ 15”

 

Członek Komisji

 

7

 

Beata

 

Mnich

 

Gniewkowo


Burmistrz Gniewkowa-  art.182 § 8 KW

 

Członek Komisji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBWODOWA  KOMISJA WYBORCZA Nr  12 

z siedzibą w świetlicy wiejskiej w  Suchatówce 24A

 

Lp.

Imię (imiona)

Nazwisko

Miejsce zamieszkania

Podmiot, który dokonał zgłoszenia

Funkcja w Komisji

1

Aleksandra

Jachimczak

Gniewkowo

 

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

 

Przewodnicząca Komisji

2

Maria Magdalena

Ozga

Gniewkowo

 

Komitet Wyborczy Wyborców KWW „Kukiz’ 15”

 

Z-ca Przewodniczącej Komisji

3

Aleksandra

Haras

Gniewkowo

 

Burmistrz Gniewkowa-  art.182 § 2a KW

 

Członek Komisji

4

Jurek

Urbański

Murzynko

 

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość


Członek Komisji

5

Małgorzata

Gremplewska

Suchatówka

 

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska

 

Członek Komisji

6

Magdalena

Urbańska

Gniewkowo

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

 

Członek Komisji


7


Elżbieta Maria


Pęczkowska


Gniewkowo

 

Burmistrz Gniewkowa-  art.182 § 8 KW

 

Członek Komisji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBWODOWA  KOMISJA WYBORCZA Nr  13
z siedzibą w Szkole Podstawowej w  Kijewie 40

 

Lp.

Imię (imiona)

Nazwisko

Miejsce zamieszkania

Podmiot, który dokonał zgłoszenia

Funkcja w Komisji

1

Danuta Anna

Zaworska

Chrząstowo

 

Burmistrz Gniewkowa-  art.182 § 2a KW

 

Przewodnicząca Komisji

2

Tomasz Władysław

Bajerowski

Zajezierze

 

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

 

Z-ca Przewodniczącej Komisji

3

Anna Maria

Bromka

Gniewkowo

 

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

 

Członek Komisji

4

Jolanta

Boesche

Gniewkowo

 

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska


Członek Komisji

5

Dagmara

Gotowalska

Gniewkowo

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

 

Członek Komisji

6

Jan

Sąsała

Gniewkowo

 

Komitet Wyborczy Wyborców KWW „Kukiz’ 15”

 

Członek Komisji


7


Paweł Jarosław


Kaczor


Wierzbiczany

 

Burmistrz Gniewkowa-  art.182 § 8 KW

 

Członek Komisji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBWODOWA  KOMISJA WYBORCZA Nr  14 

z siedzibą w Szkole Podstawowej w  Murzynnie 51

 

 

Lp.

Imię (imiona)

Nazwisko

Miejsce zamieszkania

Podmiot, który dokonał zgłoszenia

Funkcja w Komisji

1

Robert

Kowalski

Gniewkowo

 

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska

 

Przewodniczący Komisji

2

Grzegorz Józef

Raczyński

Klepary

 

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

 

Z-ca Przewodniczącego Komisji

3

Irena

Meyer

Gniewkowo

 

Burmistrz Gniewkowa-  art.182 § 2a KW

 

Członek Komisji

4

Dorota Agnieszka

Becela

Gniewkowo

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni


Członek Komisji

5

Mariola Ewa

Konieczka

Gniewkowo

 

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

 

Członek Komisji

6

Kamila Maria

Rejniak

Klepary

 

Komitet Wyborczy Wyborców KWW „Kukiz’ 15”

 

Członek Komisji


7


Maria


Stolarska


Wierzchosławice

 

Burmistrz Gniewkowa-  art.182 § 8 KW

 

Członek Komisji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OBWODOWA  KOMISJA WYBORCZA Nr  15

 z siedzibą w Domu Pomocy Społecznej w  Warzynie 1

 

Lp.

Imię (imiona)

Nazwisko

Miejsce zamieszkania

Podmiot, który dokonał zgłoszenia

Funkcja w Komisji

1

Olga Konstancja

Graczyk

Gniewkowo

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

 

Przewodnicząca Komisji

2

Żaneta

Niedzielska

Gniewkowo

 

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

 

Z-ca Przewodniczącej Komisji

3

Marta  Anna

Dominiak

Inowrocław

 

Burmistrz Gniewkowa-  art.182 § 3 pkt 2 KW

 

Członek Komisji

4

Krystian Wacław

Gotówka

Murzynko

 

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość


Członek Komisji

5

Zenon Andrzej

Kowalski

Gniewkowo

 

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska

 

Członek Komisji

6

Agata Anna

Sąsała

Gniewkowo

 

Komitet Wyborczy Wyborców KWW „Kukiz’ 15”

 

Członek Komisji

 

 

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 22 października 2015 07:43
Dokument wprowadzony do BIP przez: Jadwiga Stefańska
Ilość wyświetleń: 594
22 października 2015 07:43 Jadwiga Stefańska - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Realizacja: IDcom.pl