Samorządowe

WYNIKI WYBORÓW DO RADY MIEJSKIEJ W GNIEWKOWIE WYBORY Z DNIA 21.11.2010 ROKU

WYNIKI WYBORÓW DO RADY MIEJSKIEJ
W GNIEWKOWIE

WYBORY Z DNIA 21.11.2010 ROKU

 
       

OKRĘG WYBORCZY NR 1 OBEJMUJĄCY 5 MANDATÓW

       

Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY SLD

 

1.

GREMBOWICZ

BARBARA MARIA

129

2.

PROCYK

JAN

109

3.

RODAK

ADAM

113

4.

SEIDEL

MONIKA

202

5.

WOŹNIAK

ARTUR MARCIN

207

       

Lista nr 2 - KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

 

1.

BUCZEK

ANDRZEJ

163

2.

DĄBROWSKI

HENRYK

159

3.

DEĆ

BOŻENA BARBARA

198

4.

MALINOWSKA

IWONA JADWIGA

39

5.

LIPIGÓRSKA

KRYSTYNA HELENA

88

       

Lista nr 4 - KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP

 

1.

ŁUCZAK

DAINA KINGA

184

2.

RUCIŃSKA

BARBARA ANNA

181

3.

PASHEK

WITOLD

190

       

Lista nr 21 - KWW POROZUMIENIE

 

1.

ROGALSKI

DAWID HENRYK

323

2.

PAUL

GRAŻYNA

378

3.

KRUCZYKOWSKA

KAROLINA MARIA

127

4.

TYBUREK

MACIEJ

255

5.

BROMKA

ANNA MARIA

115

       

Lista nr 22 - KWW NASZ DOM GMINA GNIEWKOWO

 

1.

BOROWSKA

JOANNA MAŁGORZATA

268

2.

PIERNIK

JACEK PIOTR

143

3.

KOWALSKA

JANINA WANDA

154

       

Lista nr 23 - KWW BEZPARTYJNY KLUB SAMORZĄDOWY

1.

PUŁACZEWSKI

ALEKSANDER SZYMON

616

2.

BOŻKO

JANUSZ

540

       

Lista nr 24 - KWW "BIAŁY"

 

1.

BLANK

RYSZARD PIOTR

76

       

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymali i zostali radnymi:

 

BOROWSKA

JOANNA MAŁGORZATA

 
 

ROGALSKI

DAWID HENRYK

 
 

PAUL

GRAŻYNA

 
 

BOŻKO

JANUSZ

 
 

PUŁACZEWSKI

ALEKSANDER SZYMON

 
       
       
       

OKRĘG WYBORCZY NR 2 OBEJMUJĄCY 3 MANDATY

       

Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY SLD

 

1.

MAKOWIECKI

WIESŁAW

71

2.

WESOŁOWSKI

WIESŁAW

192

3.

WOŹNIAK

JAN

81

       

Lista nr 2 - KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

 

1.

OWCZARZAK

ALEKSANDRA ILONA

64

2.

KUŁAKOWSKA

BOŻENA

85

3.

CHEŁMINIACKI

TADEUSZ

43

       

Lista nr 4 - KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP

 

1.

PIASECKA

TERESA MARIA

63

2.

BIAŁKA

BOGDAN KAZIMIERZ

63

3.

DERKOWSKI

PAWEŁ

80

       

Lista nr 21 - KWW POROZUMIENIE

 

1.

DRĄG

ELWIRA MARIA

80

2.

BERENT

EDWARD

162

3.

GRABOWSKA

MARLENA ALINA

84

       

Lista nr 22 - KWW NASZ DOM GMINA GNIEWKOWO

 

1.

MAJEWSKA

EWA BOGUMIŁA

175

2.

TOMASIK

SZYMON JAN

154

3.

ROBAK

JOANNA AGNIESZKA

193

       

Lista nr 23 - KWW BEZPARTYJNY KLUB SAMORZĄDOWY

1.

LEWANDOWSKA

LIDIA

235

       

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymali i zostali radnymi:

 

WESOŁOWSKI

WIESŁAW

 
 

ROBAK

JOANNA AGNIESZKA

 
 

LEWANDOWSKA

LIDIA

 
       
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   
       

OKRĘG WYBORCZY NR 3 OBEJMUJĄCY 3 MANDATY

       

Lista nr 2 - KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

 

1.

DANKIEWICZ

LIDIA DOROTA

101

2.

PIOTROWICZ

JÓZEF

95

3.

RAKSZAWSKI

ADAM JAROSŁAW

165

       

Lista nr 4 - KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP

 

1.

GILEWSKI

KRZYSZTOF

79

       

Lista nr 21 - KWW POROZUMIENIE

 

1.

SMOŁA

KAROL

226

2.

KOPISZKA

IRENEUSZ

178

3.

KALISZ

JAKUB

168

       

Lista nr 22 - KWW NASZ DOM GMINA GNIEWKOWO

 

1.

WAJER

MAREK

40

2.

ZAGÓRSKA

UCJA

142

3.

MISIOROWSKI

WOJCIECH RAFAŁ

14

       

Lista nr 23 - KWW BEZPARTYJNY KLUB SAMORZĄDOWY

1.

DŁUGOŁĘCKA

HALINA

118

       

Lista nr 26 - KWW RYSZARD PITERA DLA WAS

 

1.

PITERA

RYSZARD LUDWIK

184

2.

SZACHNOWSKI

MIROSŁAW

94

3.

KOWALSKA

TERESA

77

       

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymali i zostali radnymi:

 

KOPISZKA

IRENEUSZ

 
 

PITERA

RYSZARD LUDWIK

 
 

SMOŁA

KAROL

 
       
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   
       

OKRĘG WYBORCZY NR 4 OBEJMUJĄCY 4 MANDATY

       

Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY SLD

 

1.

KONWIŃSKI

RYSZARD JÓZEF

124

2.

WOŁOSZKO

MARIOLA

184

       

Lista nr 2 - KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

 

1.

BAJEROWSKI

JULIAN

127

2.

CZEPCZYŃSKA

MARIA MAGDALENA

77

3.

GÓRECKA

ANNA

35

       

Lista nr 4 - KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP

 

1.

CIECHORSKI

TOMASZ JÓZEF

32

2.

GILEWSKI

MARIUSZ BRONISŁAW

24

3.

OCZKI

WACŁAW JERZY

44

       

Lista nr 21 - KWW POROZUMIENIE

 

1.

KOZŁOWSKI

JANUSZ LESZEK

260

2.

SZARPATOWSKA

URSZULA ANNA

245

3.

MITASZKA

TERESA MARIA

238

4.

STEFAŃSKI

PRZEMYSŁAW

267

       

Lista nr 22 - KWW NASZ DOM GMINA GNIEWKOWO

 

1.

DOROBIAŁA

LUKRECJA TERESA

86

2.

NOWAK

DARIUSZ

174

3.

SZWARC

JACEK MIROSŁAW

117

4.

ZIĘCIAK

MACIEJ ANTONI

91

       

Lista nr 24 - KWW "BIAŁY"

 

1.

MARCINIAK

PAWEŁ ANTONI

56

       

Lista nr 25 - KWW "RAZEM DLA GMINY"

 

1.

TOMCZYK

JAROSŁAW

109

2.

TOMCZYK

STANISŁAW

112

       

Najwięcej ważnie oddanych głosów otrzymali i zostali radnymi:

 

MITASZKA

TERESA MARIA

 
 

SZARPATOWSKA

URSZULA ANNA

 
 

KOZŁOWSKI

JANUSZ LESZEK

 
 

STEFAŃSKI

PRZEMYSŁAW

 

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 23 listopada 2010 11:30
Dokument wprowadzony do BIP przez: mbilicki
Ilość wyświetleń: 1382
23 listopada 2010 11:30 (mbilicki) - Dodanie dokumentu.