WYBORY PREZYDENTA RP ZARZĄDZONE NA DZIEŃ 28.06.2020

Wyszukiwarka

Wybierz rok

Transport wyborców do lokali okw w dniu wyborów

Urząd Miejski w Gniewkowie zlecił firmie transportowej p.Jacka Wożniaka przewóz osób w dniu wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 28 czerwca 2020 r. do lokali obwodowych komisji wyborczych na terenie Gminy w następującym porządku: 1.Skalmierowice godz.945 do lokalu Obwodowej Komisji Wyborczej...

Dodatkowy nabór kandydatów do obwodowych komisji wyborczych

Informacja o naborze- patrz załączony plik

Przyjmowanie kandydatów do obwodowych komisji wyborczych

W związku z zarządzeniem wyborów Prezydenta RP na dzien 28 czerwca 2020 r. zweryfikowani zostaną kandydaci zgłoszeni do pracy w okw w wyborach zarządzonych na dzien 10 maja 2020 r. . Ponadto, istnieje formalna możliwość zgłoszenia nowych kandydatów do okw przez nowo utworzone komitety wyborcze oraz nowych zgłoszeń indywidulanych...