Wybory posłów do Parlamentu Europejskiego

Wyszukiwarka

Wybierz rok

Transport wyborców do lokali obwodowych komisji wyborczych w dniu wyborów do PE

Urząd Miejski w Gniewkowie informuje, że w dniu wyborów do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r. do lokali obwodowych komisji wyborczych na terenie Gminy zorganizowany został transport w następującym porządku: 1.Skalmierowice godz.945 do lokalu Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 9 w Szkole Podstawowej w Szadłowicach...

Informacja dot. spisu wyborców

I N F O R M A C J A Burmistrz Gniewkowa informuje, że w dniach od 6 maja 2019 r. do 20 maja 2019 r. mieszkańcy miasta i gminy Gniewkowo mogą sprawdzać sporządzone spisy wyborców osób uprawnionych do udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r. Spi