Urząd Miejski w Gniewkowie

Rada

Rada - komisje

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 05 stycznia 2011 14:00
Dokument wprowadzony do BIP przez: mbilicki
Ilość wyświetleń: 338200
06 kwietnia 2018 09:01 Marek Bilicki - Usunięcie stanowiska.
02 marca 2018 09:21 Jadwiga Stefańska - Aktualizacja danych stanowiska: Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów; członek Komisji Rozwoju Gospodarczego,Budownictwa,Gospodarki Komunalnej, Rolnej i Ochrony Środowiska oraz Komisji Statutowej.
01 czerwca 2017 10:20 Jadwiga Stefańska - Aktualizacja danych stanowiska: Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów; członek Komisji Statutowej.
Realizacja: IDcom.pl