Urząd Miejski w Gniewkowie

Rada

Komisja Statutowa (2014 - 2018)

Informacje

Komisja doraźna Rady powołana uchwałą Nr V/23/2014 z dnia 30.12.2014r. w składzie:
1.Pani Joanna Robak
2.Pan Aleksander Pułaczewski
3.Pan Ireneusz Kopiszka
4.Pan Wiesław Wesołowski
5.Pan Szymon Krzysztofiak
6.Pan Sławomir Bożko
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 05 stycznia 2011 14:00
Dokument wprowadzony do BIP przez: mbilicki
Ilość wyświetleń: 330431
06 kwietnia 2018 09:01 Marek Bilicki - Usunięcie stanowiska.
02 marca 2018 09:21 Jadwiga Stefańska - Aktualizacja danych stanowiska: Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów; członek Komisji Rozwoju Gospodarczego,Budownictwa,Gospodarki Komunalnej, Rolnej i Ochrony Środowiska oraz Komisji Statutowej.
01 czerwca 2017 10:20 Jadwiga Stefańska - Aktualizacja danych stanowiska: Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów; członek Komisji Statutowej.
Realizacja: IDcom.pl